SG73S1ETTP5903D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5903D
JLCPCB Part #
C3980022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS