RN732ATTD7960B10
MFR.Part #
RN732ATTD7960B10
JLCPCB Part #
C4336610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS