SG73P1EWTTP134J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP134J
JLCPCB Part #
C4334482
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS