SG73S1ETTP54R9F
MFR.Part #
SG73S1ETTP54R9F
JLCPCB Part #
C4093989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS