SG73S1ETTP54R9D
MFR.Part #
SG73S1ETTP54R9D
JLCPCB Part #
C3981994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS