RK73B2BRTTD750G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD750G
JLCPCB Part #
C4291084
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS