SG73S1ETTP3R92F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R92F
JLCPCB Part #
C4056634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS