SG73P2ATTD512G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD512G
JLCPCB Part #
C4036131
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS