RN73H1ETTP10R6F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP10R6F50
JLCPCB Part #
C4116373
Description
10.6Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS