SG73S1ETTP3R48F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R48F
JLCPCB Part #
C4044318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS