RN73R2BTTD5900F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5900F10
JLCPCB Part #
C2552169
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS