SG73S1ETTP3R3J
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R3J
JLCPCB Part #
C4247262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS