RN73H1JTTD56R9C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R9C25
JLCPCB Part #
C4322009
Description
100mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS