RN731JTTD2640F50
MFR.Part #
RN731JTTD2640F50
JLCPCB Part #
C4227721
Description
-55℃~+155℃ 264Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS