RN731JTTD2431B10
MFR.Part #
RN731JTTD2431B10
JLCPCB Part #
C4240481
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS