RUT1005JR160CS
MFR.Part #
RUT1005JR160CS
JLCPCB Part #
C17297286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS