SG73S1ETTP2R43F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2R43F
JLCPCB Part #
C4232990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS