RN732BTTD5101F100
MFR.Part #
RN732BTTD5101F100
JLCPCB Part #
C4015776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS