SG73S1ETTP2103F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2103F
JLCPCB Part #
C3979775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS