RN732ATTD15R2F50
MFR.Part #
RN732ATTD15R2F50
JLCPCB Part #
C4259347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS