RK73H1JRTTD7502F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD7502F
JLCPCB Part #
C2598696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS