SG73S1ETTP1650D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP1650D
JLCPCB Part #
C3946584
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS