RN73H2BTTD2153F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2153F50
JLCPCB Part #
C2540821
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS