RN732BTTD75R9B50
MFR.Part #
RN732BTTD75R9B50
JLCPCB Part #
C4191935
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS