SG73S1ETTP1503F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1503F
JLCPCB Part #
C4278602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS