RN732BTTD1041F50
MFR.Part #
RN732BTTD1041F50
JLCPCB Part #
C4127395
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS