RK73H1JTTD1651D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1651D
JLCPCB Part #
C2576404
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS