HV733ATTE8252D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE8252D
JLCPCB Part #
C4328287
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS