RN732BTTD59R7F50
MFR.Part #
RN732BTTD59R7F50
JLCPCB Part #
C4340812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS