SG73S1ERTTP8201D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP8201D
JLCPCB Part #
C7311742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS