RN732BTTD2100B50
MFR.Part #
RN732BTTD2100B50
JLCPCB Part #
C4280574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS