RN73H1JTTD66R5C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD66R5C10
JLCPCB Part #
C4235507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS