SG73S1ERTTP512G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP512G
JLCPCB Part #
C5915688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS