RN73R2BTTD71R5B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD71R5B10
JLCPCB Part #
C3943296
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS