RN73R2BTTD2742B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2742B25
JLCPCB Part #
C2548394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS