SG73S2ETTD3900F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3900F
JLCPCB Part #
C4259539
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS