RN731JTTD56R0F100
MFR.Part #
RN731JTTD56R0F100
JLCPCB Part #
C3967475
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS