RK73G2BTTD1502F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1502F
JLCPCB Part #
C6974597
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS