SG73S1ERTTP240G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP240G
JLCPCB Part #
C5915511
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS