SG73S1ERTTP243G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP243G
JLCPCB Part #
C6295728
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS