SG73S1ERTTP160G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP160G
JLCPCB Part #
C5752137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS