RN732BTTD4811A05
MFR.Part #
RN732BTTD4811A05
JLCPCB Part #
C4339026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS