SG73S1ERTTP915G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP915G
JLCPCB Part #
C6221499
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS