SG73S1ERTTP112J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP112J
JLCPCB Part #
C6483169
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS