RN731ETTP5621F25
MFR.Part #
RN731ETTP5621F25
JLCPCB Part #
C4112710
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS