SR732ATTD3R16F
MFR.Part #
SR732ATTD3R16F
JLCPCB Part #
C2599864
Description
-55℃~+150℃ 3.16Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS