SG73P2BTTD6200F
MFR.Part #
SG73P2BTTD6200F
JLCPCB Part #
C4020450
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS