SG73S1ERTTP1020F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1020F
JLCPCB Part #
C6295648
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS