RN73R1ETTP79R6D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP79R6D10
JLCPCB Part #
C3955239
Description
-55℃~+155℃ 63mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS