RC0402JR-1010ML
MFR.Part #
RC0402JR-1010ML
JLCPCB Part #
C7037773
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS